wtorek, 23 kwietnia 2019

Znajomi żegnają Adriana

Znajomi żegnają Adriana. Adrian też wspierał nasze działania DLW112, był przyjacielem Kamila, naszym kolegą, znajomym. Jeszcze w niedzielę dostaliśmy od chłopaków zdjęcie znad morza i wiadomość że szkoda, że nie mogą być z nami ale też przeżyli extra przygodę na morzu. Niestety to były jedne z ostatnich fajnych chwil.

INFORMACJA O POGRZEBIE-
- W piątek, 26.04.2019 odbędzie się uroczystość pogrzebowa, na starym Cmentarzu w Gryfowie Śląskim, obok Straży Pożarnej, ulica Lubańska, o godzinie 12, w samo południe.
INFORMACJA DLA WSZYSTKICH -
- po konsultacji z najbliższą rodziną prosimy wszystkich obecnych, by zamiast kwiatów, których spodziewamy się w ogromnej ilości, prosimy Was, nie kupujcie, bo Adrian ich by nie chciał, nie raz wspominał, jak miałby wyglądać ten dzień, zawsze powtarzał, żeby zamiast kwiatów zrobić jakąś zbiórkę.. Zupełnie tak, jakby coś czuł.. Zbiórkę zrobiliśmy, nie będziemy robić kolejnej, będzie puszka, wrzućcie tam, prosimy Was. Dzieciom kwiaty ojca nie wrócą, będą dodatkowym problemem dla rodziny, a pieniądze pomogą, choćby w opiece psychologa, by ten pomógł im żyć bez Niego..
INFORMACJA DLA MOTOCYKLISTÓW
- W piątek, w dzień pogrzebu spodziewamy się Was, być może będzie nas dużo, dlatego wszyscy razem zrobimy korowód przez miasto, zbiórka na CPN Orlen w Gryfowie Śląskim, o godzinie 11, tam się uformujemy, zbierzemy, by o godzinie 11.30 ruszyć w korowodzie, który będzie prowadził motocykl z wywieszoną flagą ze zdjęciem Adriana wprost na miejsce, gdzie zaparkujemy przy Cmentarzu. Liczymy na asystę Policji, którą poprosiliśmy o pomoc. Wierzymy, że przyjedziecie tłumnie.
Poinformuj nas jeśli widzisz zdarzenie tel. 795 650 528 poprzez SMS / MMS / Messenger / WhatsApp / Zello kanał DLW112

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz