poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Firma pogrzebowa zgubiła zwłoki.

#dlw112 #PławnaGórna 01.04.2019 godz. 17:40


Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 297 w miejscowości Pławna Górna. Firma pogrzebowa wioząca zwłoki do kremacji z miejscowości Lwówek Śląski do Jeleniej Góry nieodpowiednio zabezpieczyła pojazd i w trakcie jazdy trumna wysunęła się na jezdnię. O całym zdarzeniu na telefon alarmowy 112 natychmiast poinformowali kierowcy którzy zauważyli trumnę na jezdni. Obecnie miejsce jest zabezpieczone przez policję, na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo - śledcza pod nadzorem prokuratora. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, wprowadzono ruch wahadłowy.
*niestety nie jest to żart primaaprilisowy, kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu

* OŚWIADCZENIE
Karawan firmy, który mimo zamazania widoczny jest na zdjęciu, nie jest karawanem który wiózł zwłoki. Jest to karawan który przyjechał po zwłoki na wniosek prokuratury. 

Staramy się rzetelnie relacjonować wszystkie zdarzenia tak samo dotyczy to tego zdarzenia. Nie jest to żart ani fake news. Nie wyobrażamy sobie nawet żeby w ten sposób coś napisać. Naszym celem jest tylko i wyłącznie sucha informacja o tym co dzieje się w naszym regionie. Nie podajemy żadnych danych, zakrywamy na zdjęciach twarze i numery rejestracyjne. Szanujemy każde zdarzenie, a szczególnie ludzkie tragedie. Dlatego prosimy nie komentować tego postu w sposób żartobliwy, każdy taki komentarz będzie usuwany.

redakcja
więcej zdjęć na https://www.facebook.com/lwoweknasygnale/

Poinformuj nas jeśli widzisz zdarzenie tel. 795 650 528 poprzez SMS / MMS / Messenger / WhatsApp / Zello kanał DLW112

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz